KURUMSAL BİLGİLER

ŞİRKET PROFİLİ;

Elektrotel, Elektronik ve Telekomünikasyon sektöründe uzmanlaşmış kadrosuyla sistem bütünleştirme ve servis çözümleri, sabit ve mobil Telekom, savunma, endüstriyel elektronik ve kurumsal bilişim alanlarında ulusal ve uluslararası pazarlarda çözüm ve hizmetler sunmaktadır. 15 yılı aşkın süredir, değer yaratmak için çalışıyoruz.

Elektrotel, çözüm ortaklarıyla birlikte AR-GE den üretime, bakım ve onarıma kadar çok geniş bir yelpazede servis sağlayıcılara ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler sunmaktadır. Sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sağlayacak organizasyonel yapı ve yeteneğe sahiptir.

Özellikle iletişim altyapısı konusunda Kamu ve Özel Sektör kuruluşlarına anahtar teslimi projelerde yer almaktadır.

Çok uluslu yapımızla ürün tasarım merkezi olmanın yanı sıra, ithalat ve ihracat konularında sektör ayırımı yapmadan çalışmaktayız. Bütün bunlara ilave olarak, plastik kalıp, enjeksiyon ve metal firmalarını da bünyemizde bulundurduğumuzdan, zamanında ve kaliteli hizmet verebilmemiz mümkün olmakta ve ürün bütünlüğünü anlamında bizi bir adım öne taşımaktadır.

VİZYONUMUZ;

Yenilikçi, yaratıcı iletişim ve tasarım çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza , iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda bilinen ve aranan bir marka olmaktır.

MİSYONUMUZ;

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek, komple hizmet sunmak, geleceğe yönelik olası gelişmeleri araştırıp, bunları önceden saptayarak hayata geçirmektir. Bunu yaparken de açık iletişime, kişi yeteneklerine uygun iş ortamını oluşturmak, temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır.